AGRO BTC
Wageningen

     
      BEDRIJVEN  
       

 

 
       


 

 


Bedrijven

De bedrijven die momenteel gehuisvest zijn in het Agro BTC:
 

  
Amigos International www.amigos-international.org
BVOR www.bvor.nl
CLS Services www.cls-services.nl
DIBcoop www.dibcoop.nl
Functional Solutions www.functional-solutions.nl
Greenvalley International www.greenvalleyinternational.nl
Ellens en Van Essen www.ellensenvanessen.nl
Matching Innovation www.matchinginnovation.nl
Mercadero www.mercadero.nl
Online BP www.onlinebp.com
Stichting Kwaliteitseisen Landbouwtechniek www.sklkeuring.nl
Wepro Group www.wepro.nl
Zetadec www.zetadec.com
Een wereld van verschil www.eenwereldvanverschil.nu
Co÷peratie Boer & Zorg www.cooperatieboerenzorg.nl
Ter Zake Excel www.terzake-excel.nl
Qing Groep B.V. www.qing.nl
Van Faassen Coaching www.vanfaassencoaching.nl
Majesta HDC Nederland www.majesta.nl
Exploitatie Gebouw "Agro BTC" BV www.agro-btc.nl
Exposure Control www.exposurecontrol.nl
Horticruitment Werving @ Selectie www.horticruitment.nl
Kropman Installatietechniek www.kropman.nl
Kraakman Coaching www.kraakmancoaching.nl
HollandDoor Cooperative U.A. www.hollanddoor.nl
K8 Communicatie @ Marketing www.k8communicatie.nl
EagleSensing www.eaglesensing.com
Markethinq www.markethinq.nl
Van Essen Patent www.vanessenpatent.nl
Lueks Coaching www.luekscoaching.nl
4MIT BV www.4mit.nl